بازی آنلاین دهات مافیا

برنامه پدرخوانده سعید ابوطالب سایت فیلم نت

درود :) توی این مطلب میخوام براتون از برنامه پدرخوانده ( به کارگردانی سعید ابوطالب عزیز )

بگم که دوشنبه ها ساعت 8 صبح ( که خیلی زوده از نظرم)  در سایت فیلم نت اکران میشه

سعید ابوطالب

 

یکی ازویژگی های خوب این برنامه اینه که از بازیگران خوب کشورمون به عنوان شرکت کننده استفاده میکنند و این باعث جذابیت باشه میشه . راوی این بازی کامبیز دیرباز عزیز هست  که سابقه راوی گری در برنامه " شب های مافیا " به کارگردانی همین کارگردان را دارد که حسابی ترکوند .

بریم مشتاقانه سراغ نقش های بازی که میدونم بشنوید شگفت زده میشید :)

 

کل اعضای بازی 11 نفر هستند که در این بین ما 3 تا اعضا در تیم مافیا 7 تا شهروند و 1 نقش مستقل داریم.

اعضای مافیا شامل پدرخوانده – ماتادور – ساول گودمن ( اکثرمون با ایشون در سریال برکینگ بد خاطره داریم )  و اعضای شهروند شامل 3 شهروند ساده – دکترواستون – کنستانتین – همشهری کِین–لئون  حرفه ای و یک نقش مستقل که نوستراداموس نام دارد.

خب معرفی نقش ها به شرح زیر میباشد ...

پدرخوانده  : پدرخوانده یک سپر دارد یعنی یک بار از تیر لئون جان سالم بدر میبرد و پدرخوانده در شب یک گدرت دارد که حس ششم نام دارد یعنی در یک روز از اونجایی که شخش باهوشی است نقش یک بازیکن را تونست تشخیص دهد وقتی شب شد به راوی نشان میدهد و اون بازیکن سلاخی میشود اگر درست تشخیص داده باشد و گدرت دیگر اون تیر شب است که پدر خوانده باید بزند . استعلام او برای همشهری کین مثبت ولی برای نوستراداموس منفی خواهد بود و توسط کنستانتین قابل احضار نیست 

فیلم پدرخوانده

 

ماتادور :  او کاری میتواند کند کارستون . او هر شب بیدار میشود و یک نفر را به راوی نشان میدهد و ان شخص توانایش را برای یک شب از دست میدهد . ماتادور هر شب میتواند توانایی را بگیرد ولی دو شب متوالی نمیتواند برای یک شخص را بگیرد .

ماتادور

و نقش ساول گودمن :

او میتواند یک شب اگر یارش یا یارانش خارج شده باشند با یکی از شهروند های ساده را بخرد و ان شخص وارد گروه مافیا شود . او باید خودش شهروند ساده را تشخیص دهد . نکته اینجاست مافیا در شب یا باید تیر بزنند یا حس ششم یا خرید کنند و ساول یک فرصت دارد یعنی اگر انتخاب شخص به عنوان شهر ساده اشتباه بود دیگر فرصتی برای خرید ندارد. خیلی نقش ریسکی هست :|

ساول گودمن

 

خب اول بریم سراغ نوستراداموس میدونم که دوستدارید زود تر بدونید کارش چیه :

نوستراداموس :

 راوی او را در شب معارفه بیدار میکند و او 3 شخص را به راوی نشان میدهد . راوی تعداد مافیا ها را در ان 3 شخص به نوستراداموس میگوید و اگر دو تا مافیا در بین ان 3 نفر بود باید با مافیا بازی کند یعنی تلاش کند برای پیروزی مافیا اگر چه هم را نمیبینند  و اگر یکی مافیا بود در ان 3 نفر باید تصمیم بگیرد که با مافیا بازی کند یا شهروند . اصلا با تیر دو ساید شهر و مافیا بیرون نمیرود .یا با حس ششم پدر خوانده یا در رای گیری بیرون میرود .

نقش شهروند ساده:

این بازیکنان خیلی موثر هستند زیرا باید مافیا را شناسای  و با پیدا کردن هم باعث پیروزی شهر شوند و نباید نقششون رو لو بدهند زیرا در فرصت بعدی ساول گودمن او را میخرد :|

 

خب نقش دکتر واتسون :

وی همون نقش دکتر را دارد :) او هر شب یک نفر را که بنظرش تیر شب خورده بهش به راوی نشان میدهد و او یک شب در امان میماند  . نکته اینجاست که او از روی بدشانسی ممکن است اعضای مافیا هم سیو کند . خودش را یک بار و در سیو دیگران محدودیتی ندارد .

دکتر واتسون

کنستانتین :

وی یک بار در شب میتواند یکی از بازیکنانی که از بازی خراج شده اند را وارد بازی کند ولی اگر نقش بازیکنی افشا شده باشد و خارج شده باشد او جزو این بازیکنان نیست . نکته اینجاست که بازیکن میتواند جزو گروه شهر / مافیا یا مستقل باشد . توانایی شخص زنده شده بهش برمیگردد .

 

همشهری کین که خیلی دوست داشتنی هست :

او هر شب بیدار میشود ولی فقط یک شب میتواند از توانایش بیدار شود . وقتی شبی بیدار شد راوی ازش میخواهد شخصی را که به نظر همشهری کین مافیا است را به او معرفی کند . اگر درست باشد صبح روز بعد ان شخص به کل اعضای بازی معرفی میشود ولی همچنان در بازی میماند :|

خود همشهری کین فردا شب این تصمیم میمیرد و یک جوراییی فدایی شهر است . او یک بار از توانایش میتواند استفاده کند و اگر اشتباه حدس بزند از بین میرود . دکتر هم نمیتواند از او دفاع کند .

همشهری کین

 

لئون حرفه ای :  هر شب بیدار میشود  و دو بار قابلیت استفاده از تیرش را دارد که میتواند به اعضای مافیا شلیک کند با حدس خودش . اگر درست بود حدسش ان مافیا به بیرون میرود ( پدرخوانده یک سپر دارد ) اگر شهروند را اشتباهی زد خودش از بازی خارج میشود .

 

خب به پایان معرفی نقش ها رسیدیم به علت طولانی بودن پست . کارت های حرکت اخری که فرد خارج شده با رای باید بردارد را در پستی جداگانی توضیح میدهم امید وارم با توضیح من بازی کنید و لذت ببرید :)

تا پستی دیگر خدانگهداررر